5-ti denní RESTART těla i duše

10.06.2024

Jak jsem našla energii , sílu a radost!

O 5-ti denním RESTARTU těla vím již rok, tehdy ho podstoupil můj manžel a byl nadšen, ale i přes to všechno jsem já sama měla v hlavně spostu "sabotérů" a výmluv, proč do toho nejít.

Jak hloupá jsem byla vím až dnes. 

Postupně jsem četla recenze a až přišla tato.....

"Ahojky Všem, tak jsem po 5 denním RESTARTU a musím teda říct, že jsem to nečekala. A teda jako koukám jak blazen. Takovou váhu jsem už neměla několik let, ani před porodem ne, to jsem měla tu teď výchozí. A cítím se tělesně i vnitřně skvěle . Plná energie, síly a zdraví. Jinak celých 5 dni mě nejvíce prekvapilo, že i jako sladkožrout, jsem na sladké neměla vůbec chuť ani pomyšlení, a to nemůžete cukr vůbec žádný. A ani jsem nepociťovala hlad, spíš naopak. Jsem si vždy říkala, už mám zase jíst? Takže kdo o něm přemýšlí, tak vřele doporučuju. I jako nasátí těla minerály a mikroživinami ."

...... nběkde se  "něco" spojilo, co způsobilo, že jsem si řekla, tak jo "JDU DO TOHO!!!"....

Objednala jsem balíček a hned jak přišel tak jsem začala.

Dostanete k dispozici podrobný manuál s užíváním jak produktů, tak pečlivě sestavený plán jídla i tipy na jejich složení a přípravu a velikost porcí. 

Jde to samo. Na každý den je plán. 

Už druhý den jsem si říkala, jak jsem byla nemožná, že jsem to tak dlouho odkládala, věřte nebo ne , už po tom prvním dni a ten je "nejhorší" protože první jídlo je až večeře, jsem se cítila plná energie.

Já která tak nerada uklízí, jsem po příchodu z práce uklidila komplet celý dům a světe div se, řádně jsem si to užívala...

Druhý až čtvrtý den už byl úplná pohda a pátý den jsem si říkala , jak rychle to uteklo!!

A co to tedy je ten.....

5-ti denní RESTART ????

Pětidenní restart těla jse speciální program , sestavený lékaři a specialisty na výživu tak, aby jste během těchto 5 dnů vyčistili tělo od toxinů, uvolnili a vyplavili přebytečnou vodu.

 Pečlivě sestavené vitamíny, minerály a stopové prvky ze superpotravin, fytonitrientů , fytozelenin, minerálních roztoků a enzymů potom osvěží vaše tělo, doslova ho zregenerují a revitalizují a vy se budete cítit lehčí a plní života. 

Což mohu jen a jen potvrdit!

Ta energie, kterou cítíte je prostě nekutečná a nepřenositelná.

To se musí zažít!!!!

Zaujalo Tě to ?

Chceš také zregenerovat své tělo a zažít úžasný příliv energie ??

Pak je to právě pro tebe.

Zde se se mnou můžeš spojit a popovídat si nebo zjistit více informací.


Už teď víš, že "TO CHCEŠ ??"

zde se dostaneš přímo do mého e-shopu, kde si RESTART můžeš rovnou objednat se spúeciální slevou na první nákup.

A zde máš i návod , jak udělat svou první objednávku .


Přeji Ti mnoho zdraví a energie !!!