Příležitost k růstu

18.07.2023

Tato úžasná cesta - podnikatelská příležitost - nabízí možnost svobody, podnikat odkudkoliv v lehkosti a radosti. Jediné co k tomu totiž potřebuješ je telefon či notebook.

Nabízí jedinečnou možnost dalšího příjmu ať už jste zaměstnanec, podnikatel, maminka ma MD, senior či student. 

Jistě vás napadá i mnoho otázek s tímto souvisejících a na ty nejčastější z nich vám zkusím dát odpověď.

 Kde se můžu podívat na produkty v e-shopu a ceny? 

V češtině máme připravené portfolio, což je hezký souhrn toho, jaké položky e-shop obsahuje.

 Potom, jak jsem zmínila, bych doporučila podívat se do skupiny Kolagenový Matrix, která slouží na sdílení výsledků, recenzí a více informací k produktům e-shopu. 

To vše Ti samozřejmě ráda předám a do skupinek propojím, stačí si mě vyhledat na sociálních sítích přes odkazy na tomto webu .

.Potřebuji hned živnostenský list? A pokud nemám podnikatelské zkušenosti, tak jak se vše naučím?

Živnostenský list není nutný hned. Ten si založíš v momentě, kdy už vyděláváš takové zisky, že je ŽL potřeba mít. Jinak podnikání je dovednost, kterou se lze naučit.  A když jsem se to naučila já, věř, že to zvládne naprosto každý . Chce to chuť, odhodlání a v rámci našeho projektu jsou dostupné návody, doporučení, tipy a celkově velmi hodnotné materiály pro růst tvého podnikání. Zároveň máš přístup k těm nejlepším světovým mentorům, kteří sdílí své know how zdarma. A navíc nikdy na to nejsme sami. Máme zázemí úžasné skupiny lidí, kteří si navzájem pomáhají, radí, podporují se.

Co když začnu a zjistím, že to není pro mě? 

Tak se nic neděje. Tady se člověk neupisuje k ničemu a můžeš e-shop kdykoliv zrušit přes zákaznicky servis, což i doporučuji, pokud nebudeš aktivní, protože jakmile uplyne rok, přijde ti email s informací, že bude stržena administrativní částka 20 euro, což nemusíš hradit, pokud nechceš a jak jsem zmiňovala požádáš o zrušení e-shopu. Tímto způsobem i chtějí, aby se neaktivní podnikatele odhlašovali a nezůstavali prázdné otevřené e-shopy.

Musím měsíčně odebírat produkty?

V zastaralých MLM projektech jsou údajně lidé nuceni k pravidelným odběrům produktů a pak mají doma v garáži skladiště. Nepleťte si Social Retail s tradičním MLM. Social Retail je koncept založený na SVOBODĚ a ne na nucení lidí něco nakupovat. Takže tu není nikdo tlačen do ničeho, ani do nákupů produktů jako nějakou povinnost.

Jaký je tedy rozdíl mezi MLM a Social Retail?

Například: U klasického MLM uspěješ pouze v případě, když budeš budovat tým, tzn. musíš se stát lídrem a tím se staneš úspěšným a tak si vyděláš i dobré peníze. To je důvod, proč tolik lidí neuspěje. 

U Social Retail nemusíš budovat žádný tým a můžeš si vydělat velké peníze. V klasickém MLM vás učí klasický způsob prodeje a prezentace, kde si tak akortá zničíte vztahy. U Social Retail vám zavřou eshop, pokud budete dodavatele spamovat na sociálních sítích a prezentovat tou neefektivní prodejní cestou. V klasickém MLM jsou zvláštní podmíněnosti kvalifikací na různé pozice, které se MUSÍ udržovat, jinak když z nich spadneš, tak musíš procházet znova nevýhodným procesem, kde nejsi finančně ohodnocen tak dobře, jako když si tu pozici budeš udržovat. U Social Retail toto není. Každý obrat má nějaké pojmenování (já osobně to nerada nazývám pozicema), nicméně jsou to milníky, které se tak jmenují a jestli jeden měsíc uděláš například obrat 500 tisíc a příští měsíc nulu, tak co? Tak nic je to jedno. V měsíci co si měl obrat 500 tisíc máš dle toho vyplacené zisky a když máš měsíc nulu tak máš nula zisků, je to tvoje volba, nemusíš se stresovat, že musíš nejprve nebo pak znova udělat nějakou nevýhodnou kvalifikaci na pozici. Nikde na světě neexistuje tak sofistikovaný program pro zákazníky jako u Social Retail, zrovna tak nikde v žádném jiném projektu vám do vašeho obratu v e-shopu nespočítají obraty z nákupů od zákazníků, které doporučili vaši zákazníci. Toto je velmi jedinečné.

 Nerada prodávám, tak to asi nebude pro mě?

Podle toho, co je myšleno tím prodejem? Pokud by jsi šel lidem nutit a tlačit produkty nebo by sis ze svého profilu udělal online katalog, tak to bude určitě lepší nezačínat. 

My pracujeme na základě vlastní zkušenosti s produkty a svého sdílení. Sdílíme jak se cítíme, který produkt je náš oblíbený a z jakého důvodu. Sdílíme i své zájmy svůj život, tak navazujeme kontakty s ostatními lidmi a předáváme tuto energii dál. Vlastně prezentujeme firmu na základě doporučení, což je ta NEJÚŽASNĚJŠÍ a nejlepší vizitka jakékoliv firmy a tato firma na tomto základě funguje již více jak 30 let!! Díky tomu jsem si jí vybrala i já, protože naše květinářství je nyní na trhu také 33 let a já jsem nejšťastnější za DOPORUČENÍ od spokojených zákazníků, to je totiž ta nejlepší reklama. Firma také odměňuje své stálé zákazníky , kteří se opakovaně vrací naprosto jedinečným VIP programem - Sdílej lásku, díky kterému mohou získávat opravdu velké slevy.


.Jak rychle si můžu vydělat peníze?

Zisky z eshopu se vyplácí za každý měsíc okolo 11 - 15tého. Například za leden jsou zisky vyplaceny 11.února. Pokud jste v USA a Kanadě, tak z Customer Pod vyplácí zisky 2krát denně a z celkového obratu frenčízy 11 - 15tého. Jinak za prvních 500 bodů obrat v Customer Pod je 150€ zisk, za 1000 bodů 300€, za 2000 bodů 500€, od 2000 bodů a dále se navyšuje procentuální hodnota, viz. další materiály. Zisky si můžete nechat zasílat na český nebo i eurový učet, jak chcete a jinak je v e-shopu spousty dalších bonusů a zajímavostí, je jen na vás, jak toho využijete. A jak rychle obraty vytvořite, to je pouze vaše vlastní volba.

Jak můžu začít? 

 Jednoduše mi napiš. Já ti pošlu odkaz a video návod, přes který si snadno e-shop odstartuješ. Následně získáš přístup do tréninkové skupiny a společného podnikatelského chatu. A Tvoje cesta právě začíná ......