Nejdříve zdraví.....

20.07.2023

Když jsem řekla své ANO této nové životní příležitosti jediné co jsem věděla bylo to, že je to podnikání s e-shopem cestou atraktivního marketingu.

Pravda, o svém vlastním e-shopu jsem snila už dlouho.

A nyní ho mám, doslova na zlatém podnose, kdy se o veškerou logistiku, legislativu, administrativu a právní stránku stará firma, jejíž součástí jsem se stala. Naprosto úžasné. Věřte mi, že toto je ta úplně nejtěžší věc na celém procesu vytvoření vlastního e-shopu a pokud ho opravdu chcete mít v pořádku se všemi náležitostmi , které k tomu patří, stojí vás to i několik desítek tisíc.  Toto vše zde odpadá. Jediné o co se starám jsou mí zákazníci. 

A toto je mi velice blízké, protože práce s lidmi je mojí každodenní součástí a moc mě to baví a naplňuje.

Ale abych nepředbíhala. Než jsem se ponořila do práce s e-shopem, nejdříve jsem se samozřejmě seznamovala s portfoliem mého dodavatele.

A to bylo právě v říjnu loňského roku, roku 2022. 

První, co jsem si z mého e-shopu "vytáhla bylo NONI".

Noni, znám již víc jak 15 let, kdy mi již jednou doslova zachránilo život. Tehdy jsem měla od jiné firmy,

ale jelikož ve chvíli kdy jsem se začínala seznamovat s produkty jsem byla v podobném stavu, NONI pro mne byla jasná volba. 

Už po 3 týdnech užívání jsem se cítila o mnoho lépe. Moje energie se začínala vracet. Nejrychleji jsem poznala, že NONI skutečně zabírá ve chvíli, kdy mi po 3 dnech užívání začaly mizet bolestivé afty, které se u mě objevují vždy, když je organismus vyčerpaný a oslabený a trvá vždy téměř 14 dní, než se zahojí. 

Postupně jsem se žačala i vzdělávat a získávat podrobnější informace o produktech i o jejich vlivu a působení na zdraví.

Zajímavou informací pro mne bylo, že více jak 80 % našeho zdraví souvisí se zdravím a čistotou našich střev a celkovou kondicí našeho střevního mikrobiomu. To, v jakém stavu jsou naše orgány, naše kůže, pleť, to, jak jsem štíhlí či silní, to, v jaké jsme či nejsme psychické kondici, jaký je náš spánek, stav našich kostí i svalů, to vše závisí na našich střevech.


V mojí rodině se již dlouho snažíme o vyváženou a pestrou stravu. Ale tyto informace mne přiměly jít ještě víc do sebe a opravdu opečovat a očistit naše střeva.

Zařadila jsem tedy další tři stěžejní produkty a to TRIM , TREBIOTIKA a FIBER -  vlákninu .

Již po pár dnech jsem cítila, že můj zpomalený metabolismus se vrací do normálního režimu a to pro mne bylo absolutně úžasné!! Začalo mizet nafouklé bříško, pocity únavy a najednou jsem zjistila, že i při česání mi už nepadají vlasy. 

Jak já jsem byla šťastná!!!!!

Co bylo ovšem nejkrásnější, když jsem po 3 měsících šla k lékařce na kontrolu, s velkými obavami zda budu muset podstoupit operaci štítné žlázy, jaké bylo moje štěstí přeúžasné, když mi lékařka sdělila, že výsledky jsou v normě a operace již není nutná.

Dokonce jsme se domluvily, že začneme vysazovat antidepresiva.

Víte, když si prožijete těžkou nemoc nejbližší osoby a následně její ztrátu, přehodnotíte doslova celý život i jeho hodnoty.  Najednou ona klišé, hlavně to zdraví, dostávají zcela jiné rozměry a význam a vy víte, že když jste zdraví máte prostě VŠECHNO. 

Najednou vám není vůbec jedno, co do svého těla dáváte a jestli a jak se o něj staráte.

Najednou prostě víte, že pro sebe a své blízké chcete TO NEJLEPŚÍ ,  a že všechno ostatní už není tak důležité. Pochopíte, že abyste byli zdraví MUSÍTE o sebe pečovat, nejen o tělo, ale i svou duši a mysl, protože vše je velmi úzce propojeno. Pochopíte, že je potřeba některé velmi důležité látky do těla dodávat i formou potravinových doplňků a začnete hledat. 

Začnete se zajímat.

Začnete chápat.

A uděláte ROZHODNUTÍ to nejcennější, nejzásadnější a nejdůležitější v životě.