S láskou k tělu

S láskou ke zdraví 

Zdraví není vším, ale bez zdraví je všechno ničím.

Pokud jste někdy navštívili můj obchůdek, tak asi víte, že květiny nejsou tím jediným, co si u mě můžete koupit. Vždy jsem dbala na to, aby návštěva mého malého krámku byla něčím, na co se budete těšit a kde se pokochá nejen oko, ale i duše. V našem sortimentu najdete dekorace, svíčky, vonné oleje nebo aromalampy. Chtěla jsem ale zajít ještě dál a nabídnout Vám více. Proto je tady MODERE. Započala jsem spolupráci s tímto dodavatelem na začátku září roku 2022 a jejich produkty mě nepřestávají překvapovat. Vyzkoušela jsem většinu z nich na vlastní kůži a musím potvrdit, že efekt je neuvěřitelný. 

Přestože jsem byla na začátku skeptická, utvrdila jsem se v tom, že čisté přírodní zdroje jsou tím nejlepším, co do svého těla můžeme dát. A pokud to uděláme, ono nám to bude oplácet. Chtěla jsem, abyste i Vy měli tu možnost zažít to na vlastní kůži. 

Co to znamená? 

- Na mém e-shopu si můžete vybrat z celé řady produktů, které podpoří Vaše zdraví. Pro začátek bych Vám ráda představila ty nejzajímavější.

BTS

-Body Transformation System je exkluzivní kolekce vědecky navržených produktů s extraktem z kořene a listů pampelišky, které podporují zdravé trávení, normální metabolismus tuků, rychlost metabolismu v klidovém režimu a zároveň podporuje celkové zdraví a kondici.

Jaké produkty BTS program obsahuje? 

 3-denní očista určená k nastartování trávicího systému s kořenem zázvoru, který přispívá k normální funkci trávení. 

Obsahuje slupky semen psyllia, rebarboru čínskou, ostropestřec mariánský, pampelišku a aloe vera. Bez cukru, veganské a bez GMO.


TRIM - 15ml lžíce denně (příchutě buď čokoláda, kokos, mango nebo vanilka) 

První na světě jako kombinace 2 technologií , která brání ukládání tuku, snížení tvorby tukových buněk, zlepšení svalového tonusu a obnovení mladistvé pokožky.


Ignite - 2 krát denně 2 tobolky s jídlem 

Ignite je vyroben ze směsi citrusových extraktů a guarany, plus l-karnitin a rostlinného kofeinu. Podporuje normální funkci metabolismu tuků v těle a další benefity. 

Jak objednat?

A. Přes odkaz se slevou 15 % 

B. Nebo přes soukromou zprávu na FB. :-)

Transformace po BTS


KOLAGEN

Čistý kolagen v tekuté formě pomůže Vašim vlasům, nehtům a kloubům. Vypadat a cítit se dobře nikdy nebylo jednodušší. 

Jak objednat?

A. Přes odkaz se slevou 15 %

B. Nebo přes soukromou zprávu na FB. :-)


TREBIOTIKA

Střeva jsou druhý mozek, proto se o ně musíme řádně starat. 

Jak objednat?

A. Přes odkaz se slevou 15 %

B. Nebo přes soukromou zprávu na FB. :-)


NONI

Extrakt z ovoce Noni, který udělá zázraky s Vaší imunitou. 
- Synergická směs ovocných šťáv, která využívá všech dobrých vlastností celého ovoce ve zhuštěné, snadno přijatelné formě.
- Bohatý obsah polysacharidů.
- Obsahuje přírodní, ochranné fytonutrienty. Jedná se o aktivní barviva, která se nacházejí v řadě druhů ovoce a zeleniny.

- Bez umělých sladidel, aromat a barviv.

Jak objednat?

A. Přes odkaz se slevou 15 %

B. Nebo přes soukromou zprávu na FB. :-)