Pro své zdraví si vybírám to nejlepší

Toto jsou produkty, které mi pomohly nejvíce

BODY TRANSFORMATION SYSTEM

Na našem trhu najdeme opravdu soustu tvz "produktů na hubnutí" . Většinou se jedná o různé koktejly , keto produkty, které však mají za následek to, že vás sice rychle zbaví kilogramů, ale v těch je především svalová hmota, což má za následek, že když přestanete tyto věci užívat dochází k velmi rychlému JOJO efektu.

Já jsem velmi šťastná a vděčná, že společnost , se kterou spolupracuji, nabízí program , který doslova RESTARTUJE celý váš metabolismus, potažmo vaše zdraví, vyčistí, nejen zažívací a trávicí trakt včetně záhybů a klků, ale také krevní systém. Což má za následek že vaše tělo zeštíhlí, přemění tuky na energii, vyživí a posílí svalový tonus, dodá energii, potřebné vitamíny a minerály a to trvale, bez JOJO efektu. Toto je pro mě to nejpodstatnější a nejdůležitější.

Pokud tedy užíváte BTS

 - Body Transformation System, tak nekoukejte na váhu, protože toto není program, který vás má zbavit tuků a svalů zároveň, abyste jásali štěstím, že máte o x kil méně, ale naopak BTS vám pomáhá zbavit se přebytečných tuků a naopak posílit svalovou hmotu. U někoho může BTS zprvu ovlivnit svalovou hmotu rychleji, takže dokonce na váze může být víc kil, dokonce člověk může mít pocit, že přibírá, ale to je z důvodu, že probíhá proces transformace a evidentně vaše tuky potřebují víc času na uvolnění. Často je tělo zanešené toxiny tak moc, že to prostě chce víc času.

 Takže se neporovnávejte s nikým, kdo má rychlejší / pomalejší výsledky. BTS je exkluzivní kolekce vědecky navržených produktů, které podporují zdravé trávení, metabolismus tuků, rychlost metabolismu v klidovém režimu, svalovou hmotu a zároveň podporuje celkové zdraví a kondici. 

Na každého působí JINAK, protože jsme každý jiný a tak je to naprosto v pořádku. Velkou roli hraje váš denní režim a SPÁNEK! 

Nejzdravější forma vitality a celkové fyzické kondice se nachází ve složení těla, konkrétně ve zdravém poměru svalu, tuku a dalších tkání. Svaly jsou metabolicky aktivní a spalují více energie než tuky, což znamená, že čím více svalové hmoty máte, tím vyšší je váš bazální metabolismus (množství energie, které tělo spálí v klidu) a snazší je udržovat si zdravou hmotnost.

 Kromě toho, svaly jsou také důležité pro zlepšení fyzické výkonnosti, vytrvalosti a funkčnosti těla. Mají pozitivní vliv na pohybový aparát, udržení stability a celkovou mobilitu.

Takže přátelé, pokud máte doma váhu, buď na ni už nestoupejte nebo ji prostě vyhoďte. 

Milujte svoje tělo od samého začátku, co začínáte užívat i pomocníky z venčí (live clean produkty), najeďte na ZDRAVOU disciplínu (pitný režim, zdravé jídlo, spánek, pohyb, relax) a výsledky se dostaví.

Co je součástí BTS programů ?

Jsou tři druhy.

ZÁKLADNÍ , jehož součástí je 

ACTIVATE , což je třídenní očistná kúra k nastavení Tvého trávicího systému s kořenem zázvoru, rebarbory čínské a ostrpestřece, který přispívá k normální funkci trávení. 

IGNITE - výkonná, vědecky podložená , veganská receptura ze směsi citrusových extraktů a guarany, plus L-karnitin a rostlinný kofein. Semena guarany přispívají k metabolismu tuků a kontrole hmotnosti. 

TRIM - robustní kombinace CLA (konjugovaná kyselina linolová) a multipatentované technologie Liquid Biocell, jež vnáší do těla vysoce vstřebatelnou formu kolagenu II. typu pro podporu hydratace, pružnosti a pevnosti pokožky . CLA přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. V lahodných příchutích čokoláda, Mango, Vanilka, Limetka-kokos.

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Kolagen

09.08.2023

Kolagen je nyní opravdu velké a diskutované téma.

Vzhledem k tomu, že se čistý život stává prioritou pro rodiny po celém světě, stále více a více lidí hledá produkty, které nejen že přinášejí výsledky, ale také se shodují s jejich hodnotami.

Pro své zdraví si vybírám to nejlepší

Alfou a omegou restartu zdraví je vyčištění střev.

Pokud příliš nedbáme na to, co jíme, a vůbec na celkovou životosprávu stane se to, že naše střeva se zanáší čím dál více a více a to má za následek i zvýšenou propustnost střev. Co to je ? 

Zní to možná trochu divně, ale sliznice našeho střeva tvoří největší plochu, která je v kontaktu s vnějším prostředím. Je to bariéra propouštějící to, co potřebujeme, dovnitř - to jsou živiny, vitamíny, minerály z potravy a voda - a naopak nás chrání před vstupem nebezpečného do krevního oběhu. Představte si sliznici střeva je jako síť s drobnými otvory, která dovnitř propustí pouze látky o určité velikosti. Velikost ok je tedy rozhodující pro vstřebávání živin. Pokud je však něco v nepořádku a otvory v síti se zvětší, do těla začnou pronikat látky, které tam nemají co dělat. A v podstatě náš organismus začnou zanášet toxiny. Vznikají záněty, přichází nevysvětlitelná únava, metabolické problémy a obezita.

Ve chvílích, kdy již trpíme různými zdravotními problémy, mnohdy nevysvětlitelného původu je na čase se zamyslet a začít se svým zdravím něco dělat.

V portfoliu eshopu mého dodavatele je na toto kladen velký důraz a stěžejními programy jsou vědecky vyvinuté produkty právě na očistu střevního mikrobiomu a následnou podporu uzdravení, díky tomu je změna trvalá a při hubnutí s těmito programy nedochází k JOJO efektu. 

Proč ? 

Protože Program pracuje nejdříve na pročištění organismu, následně na odvedení tuku , který mění na energii a odvádí do svalů, tím nedochází k úbytku tuků a svalů zároveň, což sice u jiných hubnoucích programů má za následek rychlý úbytek kg, ale ten nezdravý, který se po přerušení programu projeví právě rychlým nabráním ztracených kg. Díky dokonalému vyčištění štřevního mikrobiomu dochází k rychlejšímu vstřebávání účinných látek do krevního řečiště a tím dochází doslova k restartu celého organismu. 

Patentovaný BTS program  je navržen tak, aby podporoval zdravý stravovací režim pomocí řady vědecky navržených produktů, které podporují trávicí systém, napomáhají normálnímu metabolismu a zároveň podporují celkové zdraví a kondici. 

Obsahem balíčku je unikátní 3- denní očista : 

- která nakopne váš trávicí systém zázvorovým kořenem, který užívá k normální funkci trávení. 

  • Nastartuje váš trávicí systém.
  • Složky přírodního původu mají jemný čisticí účinek.
  • Výtěžek z kořene zázvoru přispívá k normální funkci trávení.
  • Výtahy z listů a kořene pampelišky pomáhají podporovat normální trávení.
  • Výtěžek ze spermatu ostropestřce mariánského přispívá k normální funkci jater.  

Dalším unikátním, oceněným produktem sady je TRIM .

  • Exkluzivní multi-patentovaná technologie Collagen/HA Matrix.
  • S přírodní CLA (konjugovanou linolovou) ze saflorového oleje.
  • Liquid BioCell – oceňovaná patentovaná složka obsahující jedinečnou kolagenovou matrici typu II:
    • Snižuje výskyt vrásek.
    • Podporuje mladistvý vzhled pleti.
    • Zlepšuje hydrataci, pevnost a pružnost pleti.
  • Bez cukru.
  • Bez lepku.
  • Lahodné příchutě.

Liquid BioCell se vyrábí pomocí patentovaného procesu Bio-Optimized, který vytváří ideální molekulární hmotnost, kterou vaše tělo může účinně vstřebat přímo do krevního řečiště, což je ta nejdůležitější úloha kolagenových buněk. Pokud jsou příliš velké, tělo je ihned po požití bez užitku vyloučí, pokud jsou příliš malé, tělo je tráví jako běžnou bílkovinu, jejíž účinek se tak sníží na minimum. 

Druhým produktem bez kterého se již moje domácí přírodní lékarna neobejde je Kolagen.

Kolagen tvoří zhruba jednu třetinu bílkovinného složení lidského těla.

 Je to stavební kámen kostí, kůže, svalů, šlach a vazů, najdete ho však také v cévách, rohovce nebo v zubech. Zjednodušeně řečeno je možné přezdívat kolagen takovým pomyslným lepidlem, které vše drží pěkně pohromadě. Dokonce i samotné slovo kolagen pochází z řeckého výrazu kólla.

Ale zhruba od 20tého roku života ubývá v našem těle přibližně 1% kolagenu. Vzhledem k prospěšným složkám kolagenu pro pokožku, vlasy, nehty a struktury kloubů je důležité udržovat odpovídající množství kolagenu v těle.  

Zvláště u nás ženu je suplementace kolagenem spojena s výskytem zdravější pokožky, vlasů a nehtů a může být také přínosná pro střeva, například při léčbě zaníceného střevního traktu.

Významné jsou i účinky kolagenu v boji proti viditelnému a fyziologickému stárnutí. Užívání kolagenu může pomoci v boji proti účinkům úbývání kolagenu v naší pokožce, přičemž klinické studie zjistily, že jeho konzumace může mít za následek méně vrásek, hydratovanou pokožku a lepší pružnost pokožky.

Což já sama mohu jen a jen potvrdit.

Je však velmi důležité vybírat co nejpečlivěji  "ten pravý" .

Což ovšem není v ukazateli obsahu mg. Neplatí tu v žádném případě ono "čím víc mg tím lepší kolagen." To v žádném případě. 

Navíc na trhu jsou i nebezpečné, obzvláště rybí, kolageny, které obsahují těžké kovy.

Kolagen který užívám já a je v portfoliu mého e-shopu,  má za sebou věděcké studie, ocenění a patenty.

  • Exkluzivní multi-patentovaná technologie Collagen/HA Matrix™
  • Liquid BioCell™ – oceňovaná patentovaná složka obsahující jedinečnou kolagenovou matrici typu II
  • 10 složek rostlinného původu včetně výtažku ze zeleného čaje
  • Thiamin a selen
  • Lahodná ovocná příchuť

Tomuto kolagenu zde věnuji zcela svůj prostor, jelikož si to zaslouží.

Třetím mým "NEJ" v e-shopu je jednoznačně NONI.

A bez nadsázky mohu říci, že mi již podruhé zachránilo zdraví.

Noni je a vždy bude naší stálicí doma, protože je neuvěřitelným harmonizátorem imunitního, nervového, hormonálního i metabolického systému.

Noni posiluje imunitu.

Noni pomáhá ženám ve všech fázích životních cyklů.

Noni zklidňuje psychiku. Pomáhá při depresích.

Noni je dokonalý i při pomoci s onkologickými onemocněními. 

Noni obsahuje 143 vitamínů a minerálních ládek.

Noni je velice silný antioxidant.

Noni je prostě malý/velký ZÁZRAK!!!!

I Noni budu věnovat svou samostatnou kapitolu.