Služby

Naše služby pro vás

Nabízím veškeré floristické služby a servis.

Mám za sebou víc jak 30 let praxe a v oboru a neustále se vzdělávám a sleduji aktuální trendy. S čistým srdcem mohu říci, že za celých 30 let působení nemáme ani jedinou reklamaci, což nás neuvěřitelně těší. 

Vážím si velmi a upřímně, každého zákazníka, který k nám přijde a ještě více, když se k nám opakovaně vrací. To je moje největší odměna.

Nabízím kompletní svatební servis. Vytvořím vám svatební kytici na přání a přímo na míru. Dále kytice pro svatební maminky, družbu. Výzdobu restaurace, kostela či obřadní síně. Dekorace svatebních aut. Zdobení brány. Poradím s výběrem květin a vhodných doplňků.


Dále nabízím vazby a kytice ke všem slavnostním příležitostem. Narozeniny, promoce, maturita, významná životní jubilea a výročí. Kytice nejen váži, ale mohu i naaranžovat do dárkového koše, či ikebany.


nabízím také smuteční floristiku, kytice vázané, nebo vypichované na položení. Napíši i texty na stuhy.

V neposlední řadě nabízím rozvoz květin po Znojmě i okolí.

V našem obchodě také naleznete mnoho doplňkového sortimentu, dárků, výběrových bonbonier nejvyšší kvality, andělé, dárkové svíce i moji dekorativní tvorbu pro interiéry i exteriéry, jako jsou věnce, svícny a dekorativní aranže.

Vše vám s láskou a péčí dárkově zabalím.

Nabízím poradenství ohledně květin v interiéru, vhodná péče a umístění.

Pomohu s výběrem květin na balkon či zahradu.

Naše květiny jsou od nejlepších dodavatelů, denně čerstvé a nejvyšší kvality, za kterou ručím.

Těším se na vaší návštěvu .