Služby

Naše služby pro vás

Mojí specializací a doménou jsou kytice a

obrovskou vášní - Floristický design.

Mám za sebou víc jak 30 let praxe, jsem vyučená v oboru a další mé studium bylo uměleckého zaměření.

 Ve svém oboru a neustále se vzdělávám a sleduji aktuální trendy. S čistým srdcem mohu říci, že za celých 30 let působení nemáme ani jedinou reklamaci, což nás neuvěřitelně těší. 

Vážím si velmi a upřímně, každého zákazníka, který k nám přijde a ještě více, když se k nám opakovaně vrací. To je moje největší odměna.

Mojí láskou je svatební floristika a dokáži vám vytvořit kompletní floristický servis pro váš den  "D" na klíč.

 Vytvořím vám svatební kytici na přání a přímo na míru. Dále kytice pro svatební maminky, družbu. Výzdobu restaurace, kostela či obřadní síně. Dekorace svatebních aut. Zdobení brány. Poradím s výběrem květin a vhodných doplňků.

Smuteční floristika 

Vzhledem k tomu, že náš obchod je na trhu již více jak 30 let, máme s některými zákazníky až téměř rodinné vztahy. O to více prožívám a soucítím, když svými květinami vyprovázím na poslední cestě někoho z jejich rodinného kruhu.

Kytice a dekorace pro pietní účely připravuji s péčí a láskou a vkládám do nich veškerou svou úctu k člověku, kterému jsou určeny.

Květinová pošta

Jedinečností mých služeb je doručování a rozvoz květin 

Miluji příběhy a za každou kyticí, kterou odvážíme, většinou jako překvapení pro nicnetušící obdarovanou osobu, je nějaký příběh. Plný lásky, někdy i slz a proseb o odpuštění, přání k narozeninám, jmeninám, ale i gondoleční vyjádření.

To je to, co dává mé práci obrovský smysl, naplnění a pocit radosti.