Květiny od srdce

Vyberte si tu nejkrásnější

Kytice

SVATEBNÍ KYTICE

Ceny svatebních kytic se řídí především výběrem typu kytice, zvoleným výběrem květin, ročním obdobím i množstvím přidaných doplňků. V galerii naleznete ukázku květin vytvořených v našem květinářství. Neváhejte nás kontaktovat, rádi se vám budeme věnovat a společně jistě vybereme to nejkrásnější pro váš svatební den.

SMUTEČNÍ KYTICE

I zde se cena kytic odvíjí především od přání zákazníka. Zvolíteli kytici vázanou, tam se cena řídí opět výběrem zvolených květin, nebo vypichovanou do podložky, kde máte volbu buď živých, nebo především v zimních měsících , umělých květin. Umělé vypichované kytice se pohybují v cenové relaci 500 - 700,- kč, živé potom 1000 - 2000,-kč. Stuha s nápisem je u nás samozřejmostí.

ROZVOZ KVĚTIN

Doručujeme květiny kamkoliv po Znojmě za 100 Kč a do okolí Znojma za 14 Kč/km. Minimální hodnota kytice je 400,- Kč. Kontaktovat nás můžete telefonicky na čísle 777 811 980 nebo pište na e-mail: Motyllinka@gmail.com

Platbu přijímáme předem kartou přes PayPal, osobně anebo převodem na účet 212863932/0300.

Uvážeme Vám jakoukoliv kytici dle Vašeho přání, ideálně pracujeme se sezónními květinami, což zaručuje příznivou cenu i dlouhou trvanlivost. Přiložit můžeme osobní pozdrav či přání, popřípadě lahev vína, bonboniéru či jinou pozornost. Před odesláním Vám pošleme fotografii kytice a budeme Vás také informovat o jejím převzetí. Pár ukázek naší práce naleznete v Galerii.

Květiny v nádobách

KVĚTINOVÝ SERVIS

Rádi vám poradíme s výběrem květin pro váš interiér i zahradu. navrhneme úpravy a uspořádání zahrad či rozmístění a vhodný výběr rostlin pro váš interiér. Květiny vám zasadíme i následně přesadíme, navrhneme vhodný obal i dekoraci. Dovezeme Vám i pokojové rostliny nebo zrevitalizujeme ty stávající. Poskytujeme pravidelný květinový servis dle Vašich požadavků - týdenní, měsíční či třeba čtvrtletní. V nabídce máme nespočet pokojových rostlin a obalů.


MILUJEME BYLINKY

V našem květinářství naleznete i velký výběr bylinek a koření, které sami velmi milujeme. Dále nabízíme i bylinkové produkty, přírodní mýdla a velký výběr čajů. S pěstováním rádi poradíme.

ÚPRAVY A VÝSADBA HROBU

Nabízíme pomoc s úpravou hrobů. Nabídneme vhodné rostliny, které i přivezeme na místo a vysadíme. Dále nabízíme i sezónní  květinové dekorace na hroby. Opět je možné dekorace dovézt na hřbitov.