S láskou v květech

Vyberte si tu nejkrásnější

Kytice

SVATEBNÍ KYTICE 

Ceny svatebních kytic se řídí především výběrem typu kytice, zvoleným výběrem květin, ročním obdobím i množstvím přidaných doplňků. V galerii naleznete ukázku mnou vytvořených svatebních kytic. Neváhejte mne kontaktovat, ráda se vám budu věnovat při osobní konzultaci.  Společně jistě vybereme to nejkrásnější pro váš svatební den.

SMUTEČNÍ KYTICE

I zde se cena kytic odvíjí především od přání zákazníka. Zvolíteli kytici vázanou, tam se cena řídí opět výběrem zvolených květin, nebo vypichovanou do podložky, kde máte volbu buď živých, nebo především v zimních měsících , umělých květin. Umělé vypichované kytice se pohybují v cenové relaci 1500 - 1800,- kč, živé potom 1800 - 3000,-kč. Stuha s nápisem je u nás samozřejmostí.

ROZVOZ KVĚTIN

Doručujeme květiny kamkoliv po Znojmě za 120 Kč a do okolí Znojma za 14 Kč/km. Minimální hodnota kytice je 500,- Kč. Kontaktovat nás můžete telefonicky na čísle 777 811 980 nebo pište na e-mail: Motyllinka@gmail.com

Platbu přijímáme předem , osobně anebo převodem na účet 212863932/0300.

Uvážeme Vám jakoukoliv kytici dle Vašeho přání, ideálně pracujeme se sezónními květinami, což zaručuje příznivou cenu i dlouhou trvanlivost. Přiložit můžeme osobní pozdrav či přání, popřípadě lahev vína, bonboniéru či jinou pozornost. Před odesláním Vám pošleme fotografii kytice a budeme Vás také informovat o jejím převzetí. Pár ukázek naší práce naleznete v Galerii.