Kdo jsem ?

Květiny jsou moje láska

"S láskou v květech"

To je mé motto.

Miluji květiny a miluji svoji práci.

Miluji svou rodinu a miluji svůj život. 

Jsem Hanka Víchová

výtvarnice, floristka, mám svůj e-shop s Live & Clean kalagenovými produkty, jsem maminka a manželka. Miluji přírodu a vše živé. Těším se z každého dne a žiji TADY A TEĎ.

Miluji život i když je někdy jako na houpačce, ale kdo by houpání nemiloval. Je tak sladce unášející do krajin splněných snů a přání, kam také směřuji.

Tvoření je můj život už od malička. Neustále se učím a poznávám nové techniky, technologie a otevírám obzory svému tvůrčímu potenciálu a to se snažím také potom předávat vám, svým milovaným zákazníkům.

Jsem tu pro vás a nabízím veškeré floristické služby.

Ráda pro vás vytvořím kytici či vazbu přesně podle vašich představ a na míru obdarované osobě, poradím s výběrem květin i barev.

Moje maminka s tatínkem toto květinářství založili a doslova vydupali ze země zahrady našeho domu, před více jak 30 lety a já nyní hrdě a s láskou v této rodinné tradici pokračuji i když se smutkem po obou rodičích, kteří tu již se mnou nejsou. Věřím však, že shlíží z nebeských výšin a radují se se mnou, že se mi daří na cestě předávání lásky a radosti vám všem. 

Jsem tu pro vás.....

"S láskou v květech" 


                                                                     


Přečtěte si jako první, co je u mě nového!