Nejtěžší je, se ROZHODNOUT

21.07.2023

Období bolesti, smutku a žalu.....

 Celé toto období, bylo pro mne velmi těžké zvlášť v psychické rovině, protože s maminkou jsem měla naprosto jedinečný a blízký vztah. 

Prošla jsem si doslova "myšlenkovým tornádem" kdy jsem měla chuť vše vzdát. Ukončit svou práci v obchůdku, kde jsem s maminkou byla den, co den téměř 30 let. Najednou jsem nedokázala být ani minutu v tomto prostoru, viděla jsem jí úplně všude a neuměla jsem se s tím vypořádat.

Vlastně jsem neuměla přijmout ani zpracovat celou tu skutečnost a vše co se stalo. 

Fungovala jsem tak nějak automaticky, všechny emoce, kvůli dcerce, která také vše nesla velmi těžce, protože babičku milovala, potlačovala.

Vše si začalo vybírat svou daň. Nejdříve jsem hubla, během velmi krátké doby víc jak 7 kg.  Začaly mi rapidně padat vlasy a to doslova po hrstích. Při kontrole na endokrinologii byly všechny výsledky takové, že mi hrozila téměř okamžitá operace. Byla jsem stále více apatická a unavená až vyčerpaná. Místo abych se postupně dávala dohromady jsem se více a více skládala. Nakonec lékařka nasadila antidepresiva , abych se nezhroutila úplně a termín kontroly za 3 měsíce.

Věděla jsem, že se musím a hlavně chci dát dohromady i když jsem vůbec nevěděla jak.

V tu dobu mi hodně pomáhaly meditace. Poslouchala jsem je každý den a mohla tak alespoň spát.

Oblíbila jsem si meditace jedné mentorky a začala jí i sledovat na sociálních sítích.  Jednoho dne jsem viděla její nadšený příspěvek o příležitosti která zatím u nás nemá obdoby a že je to něco naprosto jedinečného.

Ani nevím jak, ale v tu chvíli mi proběhla "husina" od hlavy až k patě a já věděla celou svou duší i bytostí, že to prostě chci, že toto je TO ONO !!! 

Aniž bych tušila o co jde, ihned jsem jí psala, že chci vědět úplně všechno a že se prostě chci přidat.

Udělala jsem ROZHODNUTÍ   a za tím si dnes stojím a budu stát a dnes už vím, že to bylo to nejlepší, co jsem mohla udělat !!!! 

Toto ROZHODNUTÍ  mi změnilo život. Nejprve jsem to netušila a byly chvíle, kdy jsem si říkala, jestli jsem vůbec normální, že mám co dělat abych zvládala běžný denní režim a já si přiberu další podnikání ????

Vezmu to ale od začátku.......