S láskou k tělu - S láskou k přírodě

08.08.2023

Vzhledem k tomu, že se čistý život stává prioritou pro rodiny po celém světě, stále více a více lidí hledá produkty, které nejen že přinášejí výsledky, ale také se shodují s jejich hodnotami.


Označení čistého složení se v dnešní době stává jednou z nejvyhledávanějších kvalit produktů pro zdraví, krásu a domov.

Filosofie LIVE & CLEAN je tedy i pro mne to, co mne velmi zaujalo, nejen co se týká produktů jako takových, ale i celkového přístupu firmy k životnímu prostředí.

 Live Clean není pro firmu jen slogan. Je to životní styl. Zahrnuje naše záruku bezpečnějších složek, je to i čistý proces vývoje produktů, úsilí o udržitelnost, závazek k transparentnosti a dokonce i role globálního občana. A díky tomu tato firma získala spoustu věrných zákazníků po celém světě.

Produkty jsou:

-  100% bez kontroverzních složek.

- výhradně bez obsahu GMO

- bez testování na zvířatech

Pokud to všechno zní pozoruhodně, je to proto, že to tak je. 

Přesvědčit se můžete sami, stejně jako já.

Tato značka  získala řadu ocenění a patentů za vynikající recepturu s čistým označením a vědecky podložené technologie . Má k dispozici výzkum, který to potvrzuje. 

Vybrané produkty získaly také všeobecně uznávané certifikáty třetích stran, jako jsou EWG Verified a NSF Certified for Sport®, a čisticí prostředky firmy  pro domácnost jsou vhodné pro použití se šedou vodou.

Je mi ctí být součástí této firmy, která je na trhu již více jak 30 let.

Firmy, jež je inovativní společností s dlouhou tradicí, která se zabývá vývojem a prodejem čistých produktů pro zdravý životní styl a wellness. 

Firmy, která je celosvětově oceňovaná a jejíž portfolio zahrnuje kosmetické produkty, produkty pro osobní péči, doplňky výživy pro zdravý životní styl a potřeby pro domácnost, které jsou vyráběny s láskou a bez použití tisíců kontroverzních chemických látek a sloučenin. 

Tato holistická filozofie "žít čistě" je hnacím motorem všech aspektů této značky a přesahuje pouze paradigma surovin, ale zahrnuje i obchodní prezentaci, firemní kulturu, komunitní aktivity a ochranu životního prostředí.

 Je to společnost, která má více než 3 miliony věrných zákazníků po celém světě, působí v USA, Kanadě, Austrálii, na Novém Zélandu, v Evropě, Japonsku a Indii. Většina produktů se hrdě vyrábí v USA ve vlastním zařízení s certifikací NSF GMP.

Je to společnost, která se zavázala k výzkumu a vývoji vědecky podložených, v konkrétních odvětvích nejlepších receptur, které jsou testovány na bezpečnost a účinnost. 

Mezi ochranné známky a značky patří multipatentovaný kolagen Liquid BioCell®, kolagenová řada péče o pleť , jedinečný program pro  podporu formování postavy Body Transformation System a  TreBiotic jako vůbec první matrix 3 v 1 pro komplexní péči o náš střevní mikrobiom. 

Tyto Inovativní produkty se mohou pochlubit řadou ocenění jako Nejlepší produkt pro regulaci hmotnosti 2019, Nejlepší produkt proti stárnutí a NutraChampion 2020, jakož i patenty na produkty a technologie a klinickými validacemi.