Moje TOPky z portfolia e-shopu

28.10.2023

BODY TRANSFORMATION SYSTEM

Na našem trhu najdeme opravdu soustu tvz "produktů na hubnutí" . Většinou se jedná o různé koktejly , keto produkty, které však mají za následek to, že vás sice rychle zbaví kilogramů, ale v těch je především svalová hmota, což má za následek, že když přestanete tyto věci užívat dochází k velmi rychlému JOJO efektu.

Já jsem velmi šťastná a vděčná, že společnost , se kterou spolupracuji, nabízí program , který doslova RESTARTUJE celý náš metabolismus, stejně tak jako naše zdraví. Vyčistí, nejen zažívací a trávicí trakt včetně záhybů a klků, ale také krevní systém. Což má za následek že naše tělo zeštíhlí, přemění tuky na energii, vyživí a posílí svalový tonus, dodá energii, potřebné vitamíny a minerály a to trvale, bez JOJO efektu. Toto je pro mě to nejpodstatnější a nejdůležitější.

Pokud tedy užíváte BTS - Body Transformation System, tak nekoukejte na váhu, protože toto není program, který vás má zbavit tuků a svalů zároveň, abyste jásali štěstím, že máte o x kil méně, ale naopak BTS vám pomáhá zbavit se přebytečných tuků a naopak posílit svalovou hmotu. U někoho může BTS zprvu ovlivnit svalovou hmotu rychleji, takže dokonce na váze může být víc kil, dokonce člověk může mít pocit, že přibírá, ale to je z důvodu, že probíhá proces transformace a evidentně vaše tuky potřebují víc času na uvolnění. Často je tělo zanešené toxiny tak moc, že to prostě chce víc času.

Takže se neporovnávejte s nikým, kdo má rychlejší / pomalejší výsledky. BTS je exkluzivní kolekce vědecky navržených produktů, které podporují zdravé trávení, metabolismus tuků, rychlost metabolismu v klidovém režimu, svalovou hmotu a zároveň podporuje celkové zdraví a kondici.

Na každého působí JINAK, protože jsme každý jiný a tak je to naprosto v pořádku. Velkou roli hraje váš denní režim a SPÁNEK!

Nejzdravější forma vitality a celkové fyzické kondice se nachází ve složení těla, konkrétně ve zdravém poměru svalu, tuku a dalších tkání. Svaly jsou metabolicky aktivní a spalují více energie než tuky, což znamená, že čím více svalové hmoty máte, tím vyšší je váš bazální metabolismus (množství energie, které tělo spálí v klidu) a snazší je udržovat si zdravou hmotnost.

Kromě toho, svaly jsou také důležité pro zlepšení fyzické výkonnosti, vytrvalosti a funkčnosti těla. Mají pozitivní vliv na pohybový aparát, udržení stability a celkovou mobilitu.

Takže přátelé, pokud máte doma váhu, buď na ni už nestoupejte nebo ji prostě vyhoďte.

Milujte svoje tělo od samého začátku, co začínáte užívat i pomocníky z venčí (live clean produkty), najeďte na ZDRAVOU disciplínu (pitný režim, zdravé jídlo, spánek, pohyb, relax) a výsledky se dostaví.

Co je součástí BTS programů ?

Jsou tři druhy.

ZÁKLADNÍ , jehož součástí je

ACTIVATE , což je třídenní očistná kúra k nastavení Tvého trávicího systému s kořenem zázvoru, rebarbory čínské a ostrpestřece, který přispívá k normální funkci trávení.

IGNITE - výkonná, vědecky podložená , veganská receptura ze směsi citrusových extraktů a guarany, plus L-karnitin a rostlinný kofein. Semena guarany přispívají k metabolismu tuků a kontrole hmotnosti.

TRIM - robustní kombinace CLA (konjugovaná kyselina linolová) a multipatentované technologie Liquid Biocell, jež vnáší do těla vysoce vstřebatelnou formu kolagenu II. typu pro podporu hydratace, pružnosti a pevnosti pokožky . CLA přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. V lahodných příchutích čokoláda, Mango, Vanilka, Limetka-kokos.