Zázrak jménem NONI

06.11.2023

Znáte NONI ?

Jak se vám tak nořím do všech nových informací tak opět musím vzdát hold a chválu mému milovanému NONI.

 Mysela jsem si, že už vše důležité a podstatné o tomto ZÁZRAKU vím, ale ouha....ještě by se něco našlo.

Nejříve ale posdílím jeden příběh, můj už znáte, ale toto je ukázka a potvrzení toho, že tyto úžasné plody dávají doslova dar života.

 "Hezký večer,ráda bych se podělila o svou zkušenost s Noni, (píše jedna nadšená uživatelka Noni v naší produktové skupině KM.)

 Dlouhou dobu jsem vůbec netušila, že tento poklad máme v eshopu.Teď už mám s Noni svůj vlastní eshop doma já.Ale teď už trochu vážněji. Na gynekologii mi z testů vyšel HPV virus a hned mě hnali na laparaskopii. Slušně jsem poděkovala a odmítla. Důvod byl prostý operace jsou pro mě vždy, až poslední varianta. Takže jsem začala pátrat co by mi mohlo s tímto virem pomoci. A narazila jsem na Noni…prevence proti rakovině.

Věta, která mě hned čapla a já věděla, že jdu konat. Samozřejmě Noni má mnoho dalších skvělých účinků díky kterým ho dávám i dětem, protože obzvláště v tomto ročním období je to velmi spolehlivý pomocník a zachránce.Ať se moc nerozepisuji…zkrátka, díky Noni a Biorezonanci se HPV viru u mě dlohou nelíbilo a pěkně si odkráčel z mého těla. Jsem nesmírně vděčná a ráda a doporučuji, až budete brouzdat zase v eshopu vzpomeňte si na Noni a něco si o něm přečtěte a vyzkoušejte.K tomu není co dodat A navíc dnes a zítra jedinečná sleva 15% z našeho eshopu, tzřeba právě na sadu s tímto Malým/velkým zázrakem Kdo by měl informací ještě málo dodám že :NONI stimuluje produkci oxidu dusnatého a tím snižuje růst nádorů a pomáhá našemu tělu bojovat proti rakovinným replikacím buněk.Pomáhá v léčbě exémů, či pásového oparu.Aktivuje makrofágy a posiluje tak náš imunitní systém, který tak více produkuje lymfocyty. Stimuluje důležité hormony serotonin a melatonin, tím bojuje proti depresi a úzkostným stavům, s poruchami spánku, migrénovými stavy.A tak bych mohla pokračovat ještě dál a dál....NONI je prostě moje láska A z celého srdce jí doporučím každému."

Toť citace příběhu.


A nyní trochu vědeckého pojednání 

Morinda citrifolia čím dál více diskutovanější rostlina. Tato od pradávna využívaná léčivka nenechává spát vědcům, kteří v Noni objevují nové endemické látky (látky nenacházející se v žádné jiné rostlině na planetě), do nichž vkládají naděje na léčení nejrůznějších nemoci.

Jak Noni působí v lidském organizmu

1. Antidepresivum / sedativum – v roce 1993 byl ve šťávě Noni zjištěn skopoletin a serotonin, později rovněž melatonin. Vědci došli k závěru, že tyto hormony spolupracují mezi sebou a ve spojení s xeroninem zmírňují napětí a stres, podporují úpravu biologického rytmu spánku a bdění, menstruačního cyklu, napomáhají zlepšení nálady a uvolnění. Podporují rovněž procesy regenerace a restaurace poškozených sekrece přicházející z epifýzy (šišinka) a ve skutečnosti působí jako prekurzor z něhož se vyvíjí určitý jiný buněčný typ. Šťáva s Noni má černou barvu, která je velmi podobná melaninu, který dává barvu nebo pigment, na každé buňce z našich orgánů. Tento "pigment" obsahuje každé místo v našem těle a je při užívání ovlivněn Noni .

Noni tedy stimuluje jak je výše popsáno tyto dva velmi důležité hormony (serotonin a melatonin). Nerovnováha tohoto hormonu může přispět k depresi, dále je spojena s úzkostnými stavy, poruchami spánku, obsesivními stavy, migrénovými stavy, různých závislosti atd. Může tím také vyvolat různá další závažná onemocnění.

Například chronicky obézní člověk dostane hlad ve chvíli, kdy u něj klesne hladina serotoninu. Jde se tedy najíst. A právě tato tendence se pak časem může stát rysem jeho chování, protože právě jídlo mu přináší dobrý pocit. Hladina serotoninu rychle klesá, takže nejde o pocit nijak dlouhodobý. Tyto příjemné pocity jsou však také důvodem návyků na kouření a alkohol. Noni nám tak může například pomoc překonat chuť na cigaretu, protože udržuje hladinu serotoninu v určité rovnováze

Xeronin dále nastartuje protizánětový mechanismus organismu, má protialergické účinky a zvyšuje obranyschopnost organismu proti virům a bakteriím – proto se doporučuje konzumace přípravků z NONI každému, kdo je často postižen onemocněním horních cest dýchacích. Díky tomu, že podporuje tvorbu trávicích šťáv, působí pozitivně i na řadu zažívacích problémů.

2. Imunitní systém – Noni aktivuje makrofágy a posiluje náš imunitní systém, který pak více produkuje lymfocyty. Obsahuje antibakteriální látky. Jednou z nich je antrachinon, látka s vysokými antibakteriálními a antiseptickými účinky. Noni je schopno aktivovat imunitní reakci našeho organismu (tzv. T-lymfocyty). Ty bojují proti různým infekčním onemocněním, včetně Staphylococcus aureus a Escherichia coli. Pokud je funkce T-lymfocytů snížená, nastává riziko mnoha vážných onemocnění (hepatitida, revmatická artritida, syndrom chronické únavy, chronická virová onemocnění typu AIDS atd.)

3. Péče o pleť / vlasy – Vlastnosti Noni jsou také užitečné pro naši kůži a pokožku hlavy. Noni může léčit například různé ekzémy nebo pásový opar. Již před mnoha lety se dělaly obklady z noni a pokládaly se na odřeniny, řezné rány, kožní poranění a pohmožděniny. Šťávu stačí vetřít na postiženou kůži či vlasovou pokožku, necháme působit 15 minut a opláchneme. Takto můžeme udržovat i naši pleť stále mladou. Užívání noni může být také nápomocno růstu silnějších nehtů.

4. Protinádorové účinky – Noni stimuluje produkci oxidu dusnatého a tak snižuje růst nádorů a pomáhá našemu tělu bojovat proti rakovinným replikacím buněk. Dále je důležité, že Noni obsahuje velké množství fytochemikálií, které bojují s rakovinou.V případě výskytu nádoru se v organismu snižuje množství enzymů xeroninu, proxeroninu a proxerogenáz – právě tyto enzymy však ve značném množství obsahuje NONI. Díky svému adaptogennímu účinku promění odlišně fungující buňky znovu na normální. Proto je také důležité pravidelně jíst zeleninu a byliny, právě tam se totiž fytochemikálie nacházejí. Proces rakoviny pak může Noni a jiné rostliny s vysokým obsahem fytochemikálií zpomalit, zastavit, ale i zcela zvrátit.

5. Hyperteneze (vysoký krevní tlak) – Noni je zdrojem mnoha přírodních látek či sloučenin (fytonutrienty, selen, vitamin C, scopolenin), které bojují proti působení volných radikálů na cévních stěnách. Scopolenin je sloučena, která pomáhá snižovat krevní tlak a zabraňuje tomu, aby se tělesné tekutiny nestávaly příliš kyselé. Noni má vysoký obsah proxeroninu. Díky této látky naše tělo produkuje xeronin. Ten pomáhá koordinovat buňky, aby pracovaly harmonicky, napomáhá snižování stresu a regulaci krevního tlaku. Noni také obsahuje mnoho aminokyselin (tryptofan). Když tryptofan vstupuje do krevního oběhu a jde do buněk, tak pomáhá produkovat další látky, které jsou důležité pro snížení krevního tlaku prostřednictvím relaxačního účinku.

6. Analgetika - Protože má noni vysoký obsah proxeroninu, díky němuž tělo produkuje xeronin, používá se jako analgetikum při tlumení bolesti. V dnešní době se k tlumení silné bolesti používají cizí alkaloidy (jako například morfin a kodein), ale ty nejsou ničím jiným než imitací těchto xeroninů. Právě proto je xeronin schopen tlumit bolest stejně tak jako cizí alkaloidy. Ale co je důležité, xeronin je toho schopen přírodní cestou. Působí v našem těle coby největší "tlumič bolesti" a proto o noni často můžeme slyšet pod přezdívkou "Strom zabíjející bolest".

7.Cholesterol – Noni obsahuje velké množství fytosterolů. Jeho užívání zabraňuje vstřebávání cholesterolu, čímž snižuje množství plaku v tepnách a udržuje je zdravé.

8. Paměť – Tím, že Noni zabraňuje vstřebávání cholesterolu, udržuje naše tepny správně okysličené a pomáhá tak mozku zůstávat zdravější.

9. Syndrom dráždivého tračníku / zácpa – Noni má vysoký obsah rozpustné vlákniny. Ta pomáhá udržovat hladinu cukru a snížit hladinu cholesterolu v krvi. Dále pomáhá snížit tlak na naše střeva, pomáhá jejich správné činnosti a změkčuje stolici. Noni je také bohaté na vitaminy a

minerály, které pomáhají udržovat naše střeva zdravá.

10. Antibakteriální / antivirální – Naše tělo je neustále vystavováno různým jedům nacházejícím se volně ve vzduchu, který dýcháme, také v kosmetice, kterou denně používáme či v potravinách, které jíme. Viry a bakterie jsou všude okolo nás. A právě užívání Noni náš organismus chrání.Zaujaly Tě tyto informace a rád(a) by jsi si BéTéeSko také objednala ??

Je to snadné.

BUĎ:

A. Přes odkaz s promokodem. Díky promo kodu bude automaticky odečtena další sleva 10 € na první nákup. Stačí jeden klik na odkaz níže.

NEBO:

B. Písněte do zprávy na FB, kde se domluvíme, případně i spolu zařídíme, jak nejvýhodněji produkty z tohoto eshopu získat. Sdělím ti jaké jsou PROMO akce a jak můžeš využít zvýhodněný VIP program a co vše Ti přinese.

NEBO:

C. Vyplň tento formulář a já Ti ráda se vším pomohu .