Svobodné on-line podnikání

pro každého 

Jedinečná příležitost

Tato úžasná cesta - podnikatelská příležitost - nabízí možnost svobody, podnikat odkudkoliv a lehkosti a radosti NÁSOBIT PŘÍJEM I SVOBODU, což je mottem naší podnikatelské komunity.

Jediné co k tomu totiž potřebuješ je telefon či notebook.

Nabízí jedinečnou možnost dalšího příjmu ať už jste zaměstnanec, podnikatel, maminka ma MD, senior či student.

Jistě vás napadá i mnoho otázek s tímto souvisejících a na ty nejčastější z nich vám zkusím dát odpověď.

Kde se můžu podívat na produkty v e-shopu a ceny?

V češtině máme připravené portfolio, což je hezký souhrn toho, jaké položky e-shop obsahuje.

Ráda Tě propojím do naší produktové skupiny, stačí se se mnou spojit, kliknutím na odkaz níže.


To vše Ti samozřejmě ráda předám a do skupinek propojím, stačí si mě vyhledat na sociálních sítích přes odkazy na tomto webu .

Potřebuji hned živnostenský list? A pokud nemám podnikatelské zkušenosti, tak jak se vše naučím?

Živnostenský list není nutný hned. Ten si založíš v momentě, kdy už vyděláváš takové zisky, že je ŽL potřeba mít. Jinak podnikání je dovednost, kterou se lze naučit. A když jsem se to naučila já, věř, že to zvládne naprosto každý . Chce to chuť, odhodlání a v rámci našeho projektu jsou dostupné návody, doporučení, tipy a celkově velmi hodnotné materiály pro růst tvého podnikání. Zároveň máš přístup k těm nejlepším světovým mentorům, kteří sdílí své know how zdarma. A navíc nikdy na to nejsme sami. Máme zázemí úžasné skupiny lidí, kteří si navzájem pomáhají, radí, podporují se.

Co když začnu a zjistím, že to není pro mě?

Tak se nic neděje. Tady se člověk neupisuje k ničemu a můžeš e-shop kdykoliv zrušit přes zákaznicky servis, což i doporučuji, pokud nebudeš aktivní, protože jakmile uplyne rok, přijde ti email s informací, že bude stržena administrativní částka 20 euro, což nemusíš hradit, pokud nechceš a jak jsem zmiňovala požádáš o zrušení e-shopu. Tímto způsobem i chtějí, aby se neaktivní podnikatele odhlašovali a nezůstavali prázdné otevřené e-shopy.

Musím měsíčně odebírat produkty?

V zastaralých MLM projektech jsou údajně lidé nuceni k pravidelným odběrům produktů a pak mají doma v garáži skladiště. Nepleťte si Social Retail s tradičním MLM. Social Retail je koncept založený na SVOBODĚ a ne na nucení lidí něco nakupovat. Takže tu není nikdo tlačen do ničeho, ani do nákupů produktů jako nějakou povinnost.

Jaký je tedy rozdíl mezi MLM a Social Retail?

Například: U klasického MLM uspěješ pouze v případě, když budeš budovat tým, tzn. musíš se stát lídrem a tím se staneš úspěšným a tak si vyděláš i dobré peníze. To je důvod, proč tolik lidí neuspěje.

U Social Retail nemusíš budovat žádný tým a můžeš si vydělat velké peníze. V klasickém MLM vás učí klasický způsob prodeje a prezentace, kde si tak akortá zničíte vztahy. U Social Retail vám zavřou eshop, pokud budete dodavatele spamovat na sociálních sítích a prezentovat tou neefektivní prodejní cestou. V klasickém MLM jsou zvláštní podmíněnosti kvalifikací na různé pozice, které se MUSÍ udržovat, jinak když z nich spadneš, tak musíš procházet znova nevýhodným procesem, kde nejsi finančně ohodnocen tak dobře, jako když si tu pozici budeš udržovat. U Social Retail toto není. Každý obrat má nějaké pojmenování (já osobně to nerada nazývám pozicema), nicméně jsou to milníky, které se tak jmenují a jestli jeden měsíc uděláš například obrat 500 tisíc a příští měsíc nulu, tak co? Tak nic je to jedno. V měsíci co si měl obrat 500 tisíc máš dle toho vyplacené zisky a když máš měsíc nulu tak máš nula zisků, je to tvoje volba, nemusíš se stresovat, že musíš nejprve nebo pak znova udělat nějakou nevýhodnou kvalifikaci na pozici. Nikde na světě neexistuje tak sofistikovaný program pro zákazníky jako u Social Retail, zrovna tak nikde v žádném jiném projektu vám do vašeho obratu v e-shopu nespočítají obraty z nákupů od zákazníků, které doporučili vaši zákazníci. Toto je velmi jedinečné.

Nerada prodávám, tak to asi nebude pro mě?

Podle toho, co je myšleno tím prodejem? Prodej je AKT LÁSKY a pokud chceš podnikat s jakýmkoli produktem, musíš ho poznat a zamilovat si ho. Jinak ti to prostě fungovat nebude.

 Pokud by jsi šla lidem nutit a tlačit produkty nebo by sis ze svého profilu udělala online katalog, tak to bude určitě lepší nezačínat.

My pracujeme na základě vlastní zkušenosti s produkty a svého sdílení. Sdílíme jak se cítíme, který produkt je náš oblíbený a z jakého důvodu. Sdílíme i své zájmy svůj život, tak navazujeme kontakty s ostatními lidmi a předáváme tuto energii dál. Vlastně prezentujeme firmu na základě doporučení, což je ta NEJÚŽASNĚJŠÍ a nejlepší vizitka jakékoliv firmy a tato firma na tomto základě funguje již více jak 30 let!! Díky tomu jsem si jí vybrala i já, protože naše květinářství je nyní na trhu také 33 let a já jsem nejšťastnější za DOPORUČENÍ od spokojených zákazníků, to je totiž ta nejlepší reklama. Firma také odměňuje své stálé zákazníky , kteří se opakovaně vrací naprosto jedinečným VIP programem - Sdílej lásku, díky kterému mohou získávat opravdu velké slevy.

Jak rychle si můžu vydělat peníze?

Zisky z eshopu se vyplácí za každý měsíc okolo 11 - 15tého, ale provize z každého uskutečněného prodeje přichází ihned .

 Jinak za prvních 500 bodů obrat v Customer Pod je 150€ zisk, za 1000 bodů 300€, za 2000 bodů 500€, od 2000 bodů a dále se navyšuje procentuální hodnota.

 Zisky si můžete nechat zasílat na český nebo i eurový učet, jak chcete a jinak je v e-shopu spousty dalších bonusů a zajímavostí, je jen na vás, jak toho využijete. A jak rychle obraty vytvořite, to je pouze vaše vlastní volba.

Jak můžu začít?

Jednoduše mi napiš. Já ti pošlu odkaz a video návod, přes který si snadno e-shop odstartuješ. Následně získáš přístup do tréninkové skupiny a společného podnikatelského chatu. A Tvoje cesta právě začíná ......

Když jsem já sama vstoupila do tohoto podnikatelského projektu, vlastně jsem ani pořádně netušila o co jde.

Trošku jsem se obávala, že to bude další klasické MLM podnikání, což jsem i několikrát zkoušela, ale většinou jsem skončila jako spotřebitel, protože bylo vždy velmi obtížné se dopracovat k jakémukoliv příjmu.

Jakmile jsem ale pronikla do "tajů" tohoto projektu, byla jsem nadšená a řeknu vám, jsem nadšená každým dnem více a více.

V klasickém network marketingu tedy MLM , musíte budovat tým, abyste dosáhli nějaké pozice, nějakého ocenění a finančního zisku. Což je mnohdy docela velmi náročné a právě z tohoto důvodu, to mnoho lidí vzdá.

Projekt SOCIAL RETAIL funguje na zcela jiném konceptu.

  • Je to zcela dynamický podnikatelský koncept, kdy podnikatel získá přístup na e-shop, který už je zcela a po všech stránkách dokonale připravený a může začít vydělávat od prvních obratů pěkné finanční odměny.
  • Není nutné se kvalifikovat na jakési pozice a udržovat si je.
  • Spojuje se zde to nejlepší z fungujících podnikatelských trendů - e-shop, affiliate, frenčízing, atraktivní marketing
  • Založeno na budování vlastní značky, namísto klasických NWM projektů, kde se propaguje značka společnosti.
  • Zcela vyjímečný koncept pro budování zákaznické základny a naprosto jedinečný VIP program, který zákazníci milují.
  • Zisky z obratů hned, bez nutnosti kvalifikovat se a držet jakési "pozice"
  • Chytrý inovativní program a program "Sdílej Lásku" kde si zákazníci sdílí promo kódy
  • Síla OPAKOVANÉ SPOTŘEBY a možnost násobit své zisky a automatizovat obraty