Příběhy, které Tě dostanou

s láskou k tělu

Dnes je to již osm měsíců, co jsem nastoupila do tohoto úžasného projektu a vím, že se opakuji, ale jsem za to neskutečně vděčná a šťastná .

Za těch osm měsíců jsem se posunula i o obrovský kus ve svém osobním životě.

Rozšířila jsem si obzory, naučila se mnoho nových věcí, poznala zajímavé a inspirující lidi.

Poznala a pochopila některé zákonitosti lidského bytí a žití.

Ale hlavně jsem si začala krůček za krůčkem plnit své sny a přání.

To vše mi dalo mé ROZHODNUTÍ.

ROZHODNUTÍ změnit svůj život, vyjet za zajetých kolejí stereotypu, otevřít se novým možnostem a darům, které život nabízí. Přestat si stěžovat na život, na osud ..... říkejte tomu jak chcete, ale jedno je jisté. Za to, jaký život žijeme, co v něm máme, nebo nemáme jsme zodpovědní jen a jen my sami. Ať už se nám to líbí nebo ne a je jen otázka času, jestli to pochopíme nebo ne. To je holý fakt, se kterým jsem se musela popasovat i já sama.

Já jsem pochopila! A nejen toto, ale i mnoho dalších věcí.

Součástí mého podnikání je i produktová skupina, kde si lidé navzájem sdílí a předávají své zkušenosti s produkty a své příběhy.

Tato skupina má víc jak 8000 členů a je opravdu velmi těžké vybrat jen pár příběhů, které tam můžeme každý den číst. Některé jsou velmi dojemné. Ale vždy, jeden každý příběh mě utvrdí v tom, že jsem na správném místě.

Vždy jsem toužila pomáhat lidem a nyní mohu, skrze tyto úžasné produkty.

Posuďte sami , samozřejmě nemohu zveřejnit  všechny fotografie, ale moc ráda vás, kdo byste měli zájem, do této skupiny přidám, protože nejen příběhy, ale i mnoho velmi cenných informací můžete čerpat ve velmi přátelské atmosféře.

"Zdravím skupinko , V srpnu 2022 jsem začala svou jízdu s BTS za chvíli to bude rok co jsem úplně propadla těmto produktům Je to moje velká závislost a asi podle fotek chápete proč Díky BTS se konečně cítím být krásná a hlavně díky produktům se cítím skvěle ve svém těle a to doslova Program BTS jedu už skoro rok a výsledky vidíte je mi všechno velký ještě si k tomu dávám vlákninu, trebiotika a kolagen Life Chtěla jsem se s Váma podělit o tuhle krásnou jízdu a říct Vám vydržte, protože to opravdu funguje ."

"Přátelé, zázrak skutečností. Chodím svižně/6km, cvičím 1,5h fitka vč.1/2h kardiaa tančím a konečně opět aktivně žiju bez bolesti Diagnóza 2021 zněla jasně : v kyčli nádor, nekroza kloubu, prasklé kloubní pouzdro, díra v kosti plošky lopaty pánevní, artróza 4... A k tomu zánět dásní, zubů, artritida kloubů na rukou...moooc pěkný ... Životní změnou, mými metodami z profese, a hlavně zázračnému Trimu kolagenu s božskou účinností uzdraveno svépomocí Příští měsíc (15.8.23) jsem měla jít na TEP=totál endoprotézu (brrr) a zrušena Snímky čisté, nožička zdravá, funkční a vše uzdravené vč. zubů a rukou no mám já to kliku... Život mi právě rozkvetá DĚKUJI. "

"Krásný sváteční den všem, i já se jdu, s radostí, podělit o skvělou zkušenost. Konkrétně tedy s Biocell Skin. Léta bojuji s lupénkou. Za sebou už mám i léčbu methotrexátem, tedy formou chemoterapie. Nic nepomohlo nebo jen na krátkou dobu. Díky produktům se nyní můžu pochlubit s neuvěřitelným zlepšením a to užívám krátkou dobu (od září). Mohu všem doporučit. Je to opravdu úleva od šupící se kůže, svědění, horkosti v místě ložisek a hlavně bolesti. Nyní už mi zbývá jen pár nejodolnějších pupínků. Věřím, že i ty budou za chviličku pryč. Navíc krásně mizí i jizvy po lupénce. Lupenkáři, jděte do toho. Stojí to za to! "

Chtěla by sis pročíst více recenzí  ? 

Stačí se se mnou propojit přes moji FB stránku

Nebo vyplnit následující formulář.

Moc se těším .